ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Picknickväska 11834065
nr 1183 4065
Picknickväska
med inredning, 1950-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 maj 2018
kl 19:22:18
19/5 14:07:38
21 maj
Retro
Läs mer om Retro
Picknickväska
Läs mer om Retro
nr 1183 4065
Picknickväska
med inredning, 1950-tal
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
måndag 21 maj 2018 |
19/5 14:07:38 | 1 | Vinnande bud |
21 maj
Retro
På vår populära retroauktion 21 maj samlar vi läckra designföremÃ¥l med fokus på 50/60-talet. Bland annat konst och design av Jens Quistgaard, Berndt Friberg, Lisa Larson, Stig Lindberg, Karl Erik Ekse ...Läs mer om Retro